Згурівський селищний голова Василь Цвик взяв участь у роботі постійної комісії з питань промисловості, будівництва, інвестицій, транспорту, зв’язку, підприємництва, житлово-комунального господарства, благоустрою та управління комунальним майном

Дата: 12.11.2021 11:54

Одноголосно депутати підтримали 38 проектів рішень, які виносяться на порядок денний засідання чергової чотирнадцятої сесії селищної ради.

Серед питань: внесення змін до Програми будівництва, реконструкцій та ремонту об’єктів інфраструктури Згурівської селищної ради 2021-2023роки; взяття на баланс виконавчого комітету селищної ради водопровідної мережі, виконаної відповідно до проекту «Будівництво водопровідної мережі по вул. Б.Хмельницького, Переяслівській, Жовтневій в смт Згурівка; затвердження Детального плану території земельних ділянок з метою реконструкції та добудови комплексу СФГ «САТУРН» в адміністративних межах Згурівської селищної територіальної громади; затвердження Детального плану території земельної ділянки з метою зміни цільового призначення з «будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (02.01)» на «для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку (02.03)» в селі Усівка; затвердження Плану заходів щодо впровадження політики безбар’єрності у Згурівській територіальній громаді на 2021 і 2022 рр.; затвердження проектно-кошторисних документацій та експертних звітів щодо розгляду кошторисної частини проектної документації на капітальний ремонт дорожнього покриття в населених пунктах громади.

Всі питання детально розглянуті та рекомендовані членами комісії до розгляду на засіданні чергової сесії 17 листопада.