Менеджмент - це важливий процес планування, організації та мотивації розвитку громади

Дата: 11.11.2021 12:17

Фото без описуЗ цих слів селищний голова Василь Цвик розпочав зустріч з розробниками документу Стратегія розвитку Згурівської селищної територіальної громади на 2021-2027 роки.

- Ми бачимо, що Згурівська громада прагне розвитку, де добре розуміються на своїх перевагах, своїх недоліках, знають свою реальну картину і мають чіткі плани перспективного розвитку, - відмітила радник з регіонального розвитку Київського ЦРМС Тетяна Тимошенко.

Був презентований та обговорений розроблений документ Стратегії розвитку. В ході конструктивної бесіди озвучені нові підходи до роботи, смарт-спеціалізація, ефективний ресурс для реалізації всіх рекомендацій.

Було запропоновано найближчим часом з представниками влади, бізнесу, зацікавленими мешканцями громади, громадськими діячами, представниками фінансових та інвестиційних структур провести круглий стіл " Потенціал розвитку Згурівської громади". В ході запланованого заходу передбачено презентація пріоритетних напрямів та проєктних пропозицій, визначених в рамках Стратегії розвитку Згурівської селищної громади на 2021-2027 роки.

Впевнено крокуємо вперед.

Фундаментальна складова вже є.