МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ

Дата: 10.11.2021 08:51

Фото без описуЗ 16 по 19 листопада ц. р. на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, Київ, Броварський проспект, 15, павільйони №2, 3, входи № З*А, 3*С з боків р. Дніпро та станції метро «Лівобережна» відповідно) відбудеться XX Міжнародний промисловий форум-2021 - головна подія машинобудівної галузі України.

Міжнародний промисловий форум, присвячений питанням розвитку науково- промислового потенціалу машинобудування, проводиться у складі спеціалізованих виставок:

*Металообробка (металообробні технології, обладнання та інструмент)

*Укрлитво (обладнання та технології для ливарного виробництва)

*УкрЗварювання (технології, обладнання та матеріали для зварювального виробництва)

^Гідравліка. Пневматика

*Підшипники

*Підйомно-транспортне, складське обладнання * Автоматизація та Робототехніка

*3разки, стандарти, еталони, прилади (контрольно-вимірювальні прилади, метрологія, сертифікація, лабораторне обладнання)

*Безпека виробництва (охорона праці, засоби захисту, безпека робочої зони)

*УкрВторТех (комісійна техніка та обладнання).

Організатор виставок - ТОВ «Міжнародний виставковий центр».

Свою участь у XX Міжнародному промисловому форумі підтвердили понад 250 підприємств, які продемонструють новітню продукцію і технології з 18 країн світу для переоснащення виробничих потужностей, перш за все, машинобудівної галузі на площі понад 14 000 m2. Усе обладнання працюватиме в режимі реального часу.

Серед заходів ділової програми відбудеться Дискусійна платформа «INDUSTRY 4.0 TECHNOLOGIES», Нарада-конференція керівників та фахівців ливарної галузі України «Ливарне виробництво - основна заготівельна галузь базових галузей промисловості», конкурс професійної майстерності зварників “Золотий кубок Бенардоса-2021” та супутні тематичні конференц-заходи.

Вхід на виставку для відвідувачів безкоштовний.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами:

(044) 201-11-65, 201-11-58, 201-11-56 та на веб-сторінці: www.iec-expo.com.ua