Культура - єдине, що залишається, якщо інше забуто (Едуард Ерріо)

Дата: 09.11.2021 14:59

Фото без опису9 листопада відзначається День працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Творчих та відданих своїй справі людей - колектив КЗ "Центр культури та мистецтв" Згурівської селищної ради з їх професійним святом привітали селищний голова Василь Цвик та начальник управління з питань організації ДКІД Сніжана Авраменко.

- Ми всі працюємо на результат. Мені приємно відмітити те, що культура в цьому році "розцвіла" по-новому, з новими вимогами до роботи та до самих себе. Я щиро дякую всьому колективу за довіру, згуртованість, розуміння та повагу. Бажаю творчості, самовідданості креативу та натхнення, - зазначив голова громади Василь Цвик.

Селищний голова також подякував Сніжані Авраменко, яка зуміла згуртувати колектив культури та об'єднати бажання і зусилля кожного, хто хотів і хоче працювати.

Директор комунального закладу Анатолій Бабошкін подякував керівництву за підтримку та всьому колективу за співпрацю.

За вагомий особистий внесок в розвиток культури громади, творчу активність, професійну майстерність працівники культури та аматори народного мистецтва нагороджені Грамотами Броварської РДА:

Дуць Катерина Анатоліївна, завідувач бібліотеки-філії с. Мала Супоївка;

Мельник Катерина Василівна, керівник народного аматорського колективу Новоолександрівського СБ культури КЗ "Центр культури і мистецтв".

Селищний голова Василь Цвик Подяки Згурівської селищної ради вручив:

Приходько Аллі Іванівні, методисту КЗ «Центр культури і мистецтв»;

Поліглушку Миколі Івановичу, завідувачу клубу с. Малий Крупіль КЗ «Центр культури і мистецтва»;

Гузь Лесі Григорівні, провідному бібліотекарю Згурівської селищної бібліотеки КЗ "Центр культури і мистецтв"

І памятайте слова Генрі Девіда Торо «Цей світ – всього лише полотно для нашої уяви».