Бути на роботі - це означає РОБИТИ роботу

Дата: 04.11.2021 12:38

Фото без описуЗгурівська ЗОШ - один з тих навчальних закладів, у якому учні 5 - 11 класів навчаются дистанційно.

До голови громади Василя Цвика звернулись батьки зі скаргою на те, що деякі вчителі Згурівської школи не відчитують уроки належним чином.

Сьогодні селищний голова відвідав школу, та особисто подивився, як проходять дистанційні онлайн-уроки.

Не всі вчителі належним чином проводять навчальні заняття, мотивуючи тим, що поганий інтернет. Як зазначає директор школи Галина Кучинська, цей недолік усунуто.

Перший онлайн-урок сьогодні, на привеликий жаль, був не для всіх. Більшість вчителів надсилають просто список завдань, а не ведуть відео-уроки.

- Ми докладаємо максимум зусиль для того, аби в школі було тепло, діти були неголодними, зробити зручні умови для навчання та роботи. Кожен працівник має бути на своєму робочому місці та відповідально ставитися до своїх професійних обов'язків, уроки проводити так, як потрібно! Дистанційка - це не самонавчання дітей, - наголосив селищний голова.

Правила одні для всіх. І для дітей - це не додаткові канікули, а час для навчання.

Кожен на своєму місці: вчителі, діти, батьки повинні бути відповідальними!