Окремому контрольнопропускному пункту «Київ» Державної прикордонної служби України потрібні наступні військові посади сержантського та старшинського складу

Дата: 02.11.2021 11:27

• інспектор прикордонної служби,
  • начальник діловодства групи документального забезпечення,
  • фельдшер групи логістики,
  • старший технік – начальник групи кадрів (підрозділ: група кадрів, військове звання за посадою – старший прапорщик),
  • старший водій 1 автомобільна група (підрозділ: відділ військових перевезень, військове звання за посадою – старший солдат),
  • старший водій 2 автомобільна група (підрозділ: відділ військових перевезень, військове звання за посадою – старший солдат),
  • начальник відділу (підрозділ: відділ зв’язку, військове звання за посадою – старший прапорщик),
  • технік АСУ (підрозділ: відділ зв’язку, військове звання за посадою -прапорщик),
  • старшина роти (підрозділ: рота забезпечення; військове звання за посадою – старший прапорщик),
  • заступник командира взводу – командир 1 такелажного відділення, військове звання за посадою – старший сержант).

Вимоги до кандидатів на військову службу за контрактом до лав ДПСУ: запрошуються як чоловіки, так і жінки, віком від 18 до 45 років, які вільно володіють українською мовою. Кандидати на службу за контрактом в ДПСУ повинні бути фізично здоровими та придатними до військової служби. В обов’язковому порядку вони проходять медичну комісію, професійно-психологічний відбір та перевірку на доброчесність (відсутність будь-яких проблем із законом). 2 За освітою кандидати повинні мати (або/або): - повну загальну середню, професійно-технічну, вищу освіту (для громадян призовного віку, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом без досвіду строкової військової служби); - кваліфікацію, що споріднена або відповідає військово-обліковій спеціальності за посадою; - військово-облікову спеціальність, отриману під час проходження строкової військової служби, що відповідає профілю службової діяльності за посадою. Додаткові вимоги до індивідуально-психологічних якостей кандидатів, які приймаються на військову службу за контрактом на посади інспекторів прикордонної служби: - мати відмінну зорову та слухову пам’ять; - вміти діяти нестандартно, швидко приймати рішення в обстановці, що змінюється; - бути готовими до індивідуального виконання завдань та монотонної праці; - мати відмінне самовладання та витримку; - вміти виділити в інформації головне; - бути витривалими при довгострокових фізичних навантаженнях; - мати високий рівень відповідальності; - мати здатність приймати відповідні до ситуації рішення; - мати здатність швидко переключатися з одного виду діяльності на інший (швидка зміна спрямованості уваги).

Гарантований ДПСУ соціальний пакет: - офіційне працевлаштування, оплата лікарняних листів та відпусток; -заробітна плата від 10500 грн.; - безкоштовне медичне забезпечення; -забезпечення іногородніх ліжко-місцем у гуртожитку (за наявності вільних місць); - повноцінне безкоштовне харчування; -забезпечення речовим майном; - достроковий вихід на пенсію при загальному стажі роботи 25 років, за умови, якщо 12,5 років – це військова служба; - при підписанні першого контракту виплачуються «підйомні» в розмірі 12 тис. грн.; - виплачується матеріальна допомога до відпустки (відпустка 30 календарних днів); - наявна можливість кар’єрного зростання.

За додатковою  інформацією звертатися  до

Згурівської районної філії КОЦЗ

тел. (04570)5-10-28, 5-08-36.