Засідання комісії з проведення громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах Згурівської селищної територіальної громади

Дата: 01.11.2021 10:25

Фото без описуПід керівництвом секретаря селищної ради Ігоря Феника та начальника управління з питань організації ДКІД Сніжани Авраменко відбулося друге засідання комісії з проведення громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах Згурівської селищної територіальної громади.

Учасники засідання обговорили організаційні питання проведення громадського обговорення в старостинських округах.

Відповідно до розпорядження селищного голови від 01 листопада № 154 вирішено розпочати процедуру проведення громадського обговорення в старостинських округах Згурівської громади. На обговорення винести кандидатури старост, які подали відповідний пакет документів на розгляд селищного голови.

Згідно рішення селищної ради від 12 жовтня 2021 року № 1276-13-VIII «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах Згурівської селищної територіальної громади» громадські обговорення пройдуть у форматі консультацій з громадськістю.

Опитування громадян шляхом зібрання підписних листів під час відвідування місць проживання громадян у старостинських округах пройде у два етапи:

5-7 листопада включно з 08.00 год до 18.00 год:

Великокрупільський старостинський округ

Войтівський старостинський округ

Новоолександрівський старостинський округ

Жуківський старостинський округ

Черевківський старостинський округ

Усівський старостинський округ

Красненський старостинський округ

Середівський старостинський округ

12-14 листопада включно з 08.00 год до 18.00 год:

Аркадіївський старостинський округ

Пасківщинський старостинський округ

Турівський старостинський округ

Старооржицький старостинський округ

Любомирівський старостинський округ

Вознесенський старостинський округ

Безуглівський старостинський округ

Лизогубовослобідський старостинський округ.

По кожному старостинському округу визначено по дві уповноважені особи, які безпосередньо будуть проводити опитування жителів за місцем їх проживання. Всі уповноважені особи попереджені про суворе дотримання протиепідемічних правил з метою недопущення поширення захворювання на СOVID – 19.

Наступне засідання комісії відбудеться після громадського обговорення в усіх старостинських округах 15 листопада для визначення результатів обговорення.

Розпорядження селищного голови від 01.11.2021 № 154 "Про проведення громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах Згурівської селищної територіальної громади"