Cлищний голова Василь Цвик провів особистий прийом жителів Згурівської громади

Дата: 29.10.2021 12:41

Сьогодні, 29 жовтня, селищний голова Василь Цвик провів особистий прийом жителів Згурівської громади.

Під час прийому громадян, мама-вихователь дитячого будинку сімейного типу в селі Войтове Юлія Білявська, порушувала питання ремонту покрівлі даху будинку. В родині зростає та виховується 10 дітей.

Селищний голова з розумінням поставився до цієї ситуації, та пообіцяв допомогти жінці в цьому питанні. Враховуючи те, що надворі холодно, ремонтні роботи розпочати зараз неможливо, тому ремонт даху буде весною за хороших погодніх умов. Голова громади пообіцяв забезпечити всім будівельним матеріалом. Вкотре, слова "З турботою про кожного" відповідають дійсності/

Двоє дівчат порушували питання відкриття притулку для тварин. Група людей виявили бажання на добровільних засадах допомагати безпритульним тваринам, але потрібне приміщення для бездомних чотирилапих. Для вирішення цього питання потрібно все зважити, але ініціативна позиція молоді має право на життя.

Серед обговорених питань: земельні, надання субсидій. Відвідувачі отримали відповіді та рекомендації. Частина питань, які потребують детального вивчення, направлені керівникам відповідних структурних підрозділів та відділів.