Дата: 29.10.2021 13:36

Фото без описуДіти повинні бути забезпечені якісними освітніми послугами, не зважаючи на карантинні обмеження, тим більше всі необхідні умови для цього створені!

Така позиція селищного голови Василя Цвика і має бути за основу в кожному навчальному закладі.

Питання, яке цікавить сьогодні кожного - як працюватимуть заклади освіти Згурівської громади з 1 листопада в умовах "червоного" рівня епідемічної небезпеки, який запроваджується вже відзавтра.

Саме це питання було пріоритетним на сьогоднішній селекторній нараді з керівниками закладів освіти громади.

Під час відеоконференції начальник управління з питань організації ДКІД Сніжана Авраменко та начальник відділу освіти Сергій Олійник розглянули ситуацію з вакцинацією по кожному навчальному закладу.

Маємо таку картину:

на навчання з понеділка виходять учні всіх початкових класів та дошкільні навчальні заклади.

За попередніми даними матимуть 100 відсотків вакцинованих і відповідно зможуть допустити до навчання учнів 5-11 класів:

Згурівський НВК(гімназія)

Аркадіїська гімназія

Войтівський НВК

Жуківська гімназія

Лизогубовослобідський НВК

ОЗНЗ Новоолександрівський НВК

Любомирівський НВК

Старооржицька початкова школа

Усівський НВК

Турівський НВК

Вознесенське НВО

Малоберезанське НВО

Великокрупільський НВК (кількість вакцинованих дозволяє вийти на навчання, але орієнтовно до 4 листопада, навчальний заклад працює дистанційно у зв'язку із завершенням ремонтних робіт у шкільній котельні).

Нажаль трапляються випадки, коли працівники свідомо та категорично відмовляються від вакцинації, не зважаючи навіть на те, що з 8 листопада згідно законодавства мають бути відсторонені від роботи.

- Враховуючи сьогоднішні реалії, ми не маємо права легковажно відноситися до свого здоров'я та здоров'я оточуючих. Діти повинні навчатися, вчителі повинні бути захищені! - зауважила Сніжана Миколаївна.

З понеділка діти повертаються до навчання. Заклади, у яких є невеликий відсоток невакцинованих працівників, працюють над виправленням ситуації.

Належний температурний режим в освітніх закладах буде забезпечено, опалення включать в усіх школах протягом суботи- неділі.

Централізоване постачання продуктів харчування налагоджено/