Згурівщина відзначає День визволення України від фашистських загарбників

Дата: 28.10.2021 11:02

Фото без описуСьогодні, 28 жовтня, в день остаточного вигнання нацистських військ під час Другої світової війни за межі сучасної території України, Згурівщина, як і весь український народ, відзначає день визволення України від нацистських загарбників.

Саме 28 жовтня 1944 року став знаковою сторінкою у найжорстокішій в історії людства війні, вінцем і результатом подвигу всіх, хто в ті неймовірно тяжкі дні та ночі ніс волю і життя рідній землі.

Вшановуючи героїв, які, пройшовши крізь полум’я боїв, воскресили із попелищ Україну, Згурівський селищний голова Василь Цвик, разом з депутатом Броварської районної ради Миколою Бойком, головою Згурівської ради ветеранів війни та праці Миколою Чорним, представниками трудового колективу селищної ради, поклали квіти до Меморіалу Слави в центрі Згурівки та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у роки війни.

Ми ніколи не забудемо ті героїчні сторінки нашої історії й ту страшну ціну, яку заплатило старше покоління за право нащадків на життя і свободу. Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги.

Подвиг наших предків додає нам сил та наснаги у нинішній боротьбі за незалежність та суверенітет держави. Віримо, що зло буде покарано неодмінно.

Ми господарі на своїй землі, правда за нами – тож ми знову здобудемо перемогу!

Слава Україні!