Проведення підготовчих, будівельних робіт та введення в експлуатацію об’єкта будівництва

Дата: 27.10.2021 14:16

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. № 466 «Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт»:

Підготовчі роботи можуть виконуватися замовником після набуття права на земельну ділянку відповідного цільового призначення та подання повідомлення/дозволу  про початок виконання підготовчих робіт до відповідного органу державного архітектурно-будівельного контролю (зараз структурний підрозділ ДІАМ).

Документи, що надають право на виконання підготовчих та будівельних робіт чи введення в експлуатацію, подаються за вибором замовника до відповідного органу державного архітектурно-будівельного контролю (зараз структурний підрозділ ДІАМ) особисто через центр надання адміністративних послуг або через електронний кабінет шляхом подання засобами програмного забезпечення Єдиного державного веб-порталу електронних послуг (на підставі будпаспорта, обєкти класу наслідків СС1, СС2 та СС3) або заповнюються та надсилаються чи  рекомендованим листом з описом вкладення до центру надання адміністративних послуг (на підставі будпаспорта, обєкти класу наслідків СС1).

• Ссилка на подачу документів через сайт «ДІЯ» https://diia.gov.ua/services/categories/gromadyanam/zemlya-budivnictvo-neruhomist
  • Документи в паперовому вигляді приймаються Центром надання адміністративних послуг Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.  –

Зверніть увагу, що надання послуг в умовах погіршення епідемічної ситуації може вібуватись за попереднім записом, бути призупинений особистий прийом та здійснюватись прийом документів через скриньку чи листом.

Будівельні роботи можуть виконуватися замовником після отримання документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою та відповідного документу дозвільного характеру (повідомлення для об’єктів з незначними наслідками (СС1) та об’єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта та дозволу об’єктів СС2 та СС3).

Замовник несе відповідальність за повноту та достовірність даних, зазначених у поданому ним повідомленні, за виконання будівельних робіт без подання повідомлення та за порушення вимог, визначених цим Порядком, відповідно до Закону України “Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності” та Кодексу України про адміністративні правопорушення.