Рух вгору та розвиток, досягнення поставлених цілей напряму залежить від отримання нових знань. А вони так потрібні в умовах сучасних реалій.

Дата: 21.10.2021 19:54

Фото без описуСьогодні, 21 жовтня, представники Згурівської селищної ради Сніжана Авраменко та Дарина Третяк, другий день поспіль є активними учасниками консультації з закладами охорони здоров'я м.Києва та Київської області щодо фінансування та розвитку медичних послуг на території.

Сьогоднішній день був ще більш продуктивним.

Змістовна та пізнавальна доповідь заступника Міністра охорони здоров'я Олексія Яременка на тему: Роль закладу охорони здоров'я у трансформації мережі, налаштувала всіх присутніх на активну подальшу роботу, з розуміння як і куди рухатись.

Також було ознайомлено з основною філософією трансформаційних процесів, пріоретизація питань розвитку медичної інфраструктури, ознайомлено з основними інструментами по роботі з даними для прийняття рішень на рівні громад.

Роботи попереду багато. Дані знання реалізовуватимуться в Згурівській лікарні. Будуть непопулярні, але дієві рішення.

Зміни попереду!