Співпраця та партнерство дають свої плоди. Згурівська громада - МХП

Дата: 21.10.2021 14:55

Фото без описуУ народі кажуть: «Якщо хочеш, щоб довго тебе пам'ятали – посади дерево». Мудреці знають що кажуть, та не менш обізнані й представники "Благодійного фонду "МХП-Громаді», які зазначають, що посадити дерево – це не тільки символ росту та розквіту, а й подарунок планеті кисню.

Вже вдруге за ініціативи Благодійної організації "Благодійний фонд "МХП-Громаді" проводиться екологічна акція з озеленення сільських територій Проект "Зелена планета з МХП"

До акції долучились та отримали безкоштовні саджанці населені пункти, на території яких обробляє землю МХП.

Войтове. Найактивнішому селу - найбільше саджанців (50 штук).Окрасою шкільного подвір’я стала ще одна алея висаджених туй. У центрі населеного пункту висадили ансамбль хвойних та розбавили його яскравими квітами морозцю. Місцем релаксу може стати сільська доріжка-вишиванка, адже ряд ялівця висадженого вздовж, наповнить ароматом хвої. Ялинки та туї передані до відділення стаціонарного догляду надання соціальних послуг с.Войтове. Біля каплички в селі Софіївка також будуть висаджені хвойні.

Нова Олександрівка. Саджанці ялівцю від МХП передані до сільської школи. То, як справжня знахідка, адже саме сьогодні в Новоолександрівському ОЗНЗ проходить акція «Наш шкільний двір – окраса Нової Олександрівки». В рамках акції прибране шкільне подвір’я, переобладнано зону відпочинку та оформлено майданчик для урочистих подій.

Усівка. 10 туй і 10 яблунь вже «приживаються» на території сільської школи. Молоді дерева висаджували і дорослі, і діти. Вже через декілька років стиглим соковитим плодом можна буде поласувати. А фотозона з вічнозелених туй – теж має право на життя. А все завдяки співраці Згурівської громади з «Благодійним фондом «МХП-Громаді».

Пам’ятайте, що дерева створюють клімат, тому переформатувати довкілля - означає зберегти життя на землі.

Оживимо екосистему РАЗОМ!