Пріоритетним напрямком роботи голови Згурівської громади Василя Цвика - є розвиток медичної галузі

Дата: 20.10.2021 17:22

Фото без описуДля цього потрібно на всіх рівнях знаходити можливості для навчань, різних комунікаційних зв'язків, адже це шанс досягти поставлених цілей.

Сьогодні представники Згурівської селищної ради Сніжана Авраменко та Дарина Третяк взяти участь в кластерних консультаціях щодо розвитку медичних послуг на тій чи іншій території.

Робоча зустріч пройшла у формі конструктивної бесіди, де були і запитання, і відповіді, пропозиції та змістовна інформованість.

Учасниками були керівництво Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства розвитку громад на території України, Національної служби здоров'я України, Всеукраїнської асоціації ОТГ, Асоціації міст України, проекту USAID "Підтримка реформи охорони здоров'я".

Обговорювалось наступне:

Успіхи трансформаційних процесів в системі охорони здоров'я.

Співробітництво та взаємодія НСЗУ, власників та керівництва медичних закладів, зони відповідальності і роль У формуванні медичної інфраструктури регіону, ефективне вкладання коштів.

Електронні інструменти і трансформація системи охорони здоров'я.

Стратегічне планування та фінансовий план, платні послуги.

Презентація успішного кейсу співпраці місцевої влади, НСЗУ та ЗОЗ з метою наближення послуг до пацієнтів.

Доповідачі змістовно та обгрунтовано провели консультацію, давши відповіді на безліч запитань.

Від теорії до практики!

Наступний крок - реалізувати знання на базі Згурівської лікарні. Працюємо далі...