Інформаційно-роз’яснювальна робота щодо можливостей задоволення потреб роботодавців у персоналі

Дата: 19.10.2021 10:36

Фото без описуЗалученню роботодавців до співпраці передує активна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо можливостей задоволення потреб роботодавців у персоналі, адже вирішення питань зайнятості населення неможливо без налагодження взаємовигідних партнерських відносин між роботодавцями та службою зайнятості.

Днями провідний фахівець з питань зайнятості сектору взаємодії з роботодавцями Згурівської районної філії Київського обласного центру зайнятості Світлана Цах відвідала:

ТОВ «Завод олвін» керівник  Форманюк Олена Володимирівна, які займаються переробкою яблук, виготовленням повидла, джемів та яблучного соку забезпечуючи жителів нашої громади та громадян України цією продукцією.

ТОВ «Агроліс 2000» керівник  Майстренко Віталій Євгенович. Підприємство займається впорядкуванням лісонасаджень та лісозаготівлею.

ТДВ «Олвін-сад» керівник  Вовк Руслан  Дмитрович.  Товариство вирощує фрукти та серго. Посаджені нові посадки, а саме  горіха, дуба, тополя. Всі саджанці заклав Руслан Дмитрович.

Зі свого боку фахівець ознайомила роботодавців зі спектром послуг, що надає служба зайнятості, а саме: укомплектування вільних робочих місць відповідно до заявлених роботодавцями вимог до претендентів, у тому числі з використанням профдіагностичних. методик; підбір кадрів для виконання інших робіт тимчасового характеру; можливості професійного навчання безробітних під конкретні робочі місця як у навчальних закладах, так і безпосередньо на виробництві; легалізація зайнятості та створення нових робочих місць.

ТОВ «Завод олівін» та ТДВ «Олвін-сад» на сьогодні потребують найманих працівників для збирання урожаю яблук.