Привітали поштовиків

Дата: 08.10.2021 09:37

Фото без опису9 жовтня своє професійне свято відзначають працівники поштового зв’язку, люди, які забезпечують зв'язок та об’єднують людей, розділених  відстанями.

Сьогодні, напередодні свята, працівників поштового зв'язку привітав Згурівський селищний голова Василь Цвик, який подякував трудовому колективу за дружність, співпрацю, глибоку відданість справі.

Звертаючись до поштовиків, очільник громади зазначив, що їхня професія — не з легких, але така потрібна людям. Для багатьох людей, особливо похилого віку, працівники пошти є чи не єдиним джерелом інформації, доброї звістки та привітного слова.

Ну і за традицією - за сумлінне виконання службових обов’язків у наданні послуг, добросовісне обслуговування населення та з нагоди відзначення професійного свята подяками Згурівської селищної ради відзначені :

Тамара Ботвина, начальник відділення зв'язку поштового ВПЗ Згурівка 1;

Надія Штапир, оператор поштового зв'язку 1 класу ВПЗ Згурівка 1;

Олена Коновал, начальник відділення зв'язку поштового пересувного ВПЗ 45.

Зі святом вас, дорогі поштовики!

Нехай і надалі вам вистачає сил, терпіння і творчої наснаги. Витривалості й успіхів вам на роботі, затишку і благополуччя в родинному колі!