Створення ОСББ - ключове питання, яке було озвучене на прийомі в голови громади Василя Цвика

Дата: 08.10.2021 12:26

Фото без описуЖителька п'ятиповерхівки по вулиці Жовтнева 2 А занепокоєна жахливим станом покрівлі будинку, аргументуючи тим, що після зливних дощів вода тече по стінах квартир та під'їздах у будинку. Не всі жителі цього приміщення хочуть докладати щонайменших зусиль, аби усунути недоліки, мовляв це їх не стосується.

Неодноразово селищний голова зустрічався з жителями багатоповерхівок, говорячи з ними про створення ОСББ, що в подальшому дасть можливість спільно вирішувати дані питання.

- Дані звернення - непоодинокі. Активності в даному напрямку згурівчани не проявляють. Перекладати відповідальність на чужі плечі непотрібно. Буде ОСББ - буде порядок, - зазначив Василь Вікторович.

На прийомі також обговорювались питання:

Земельні

Створення старостинських округів у Згурівській громаді

Святкування Дня Українського козацтва в селі Жуківка.