Засідання комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища

Дата: 06.10.2021 11:57

У рамках підготовки до пленарного засідання чергової 13 сесії Згурівської селищної ради, яке відбудеться 12 жовтня, активно працюють постійні депутатські комісії.

Сьогодні під час засідання комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища присутні розглянули значну кількість питань, серед яких: затвердження технічних документацій із землеустрою, проектів землеустрою, надання дозволів на розроблення проектів відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, про передачу у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, про передачу в оренду нерозподілених земель колективної власності, надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок ділянки в натурі, про продаж права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та інші.

Засідання земельної комісії було конструктивним та продуктивним. Всього члени комісії розглянули 190 питань та прийняли відповідні висновки, рекомендації.

Після обговорення члени комісії рекомендували профільні питання до розгляду чергової 13 сесії.