В будинку культури села Турівка освітянську родину Згурівської громади вітали з професійним святом

Дата: 01.10.2021 08:19

У святково прибраній залі зібрались директори, вихователі, вчителі, ті, хто прививає дітям любов до творчості, музики та спорту, хто дбає про чистоту та затишок в навчальних закладах, хто готує смачні обіди, хто втілює дитячі мрії в реальність.

Вітальне слово мали голова громади Василь Цвик, начальник управління з питань організації ДКІД Сніжана Авраменко, начальник відділу освіти Сергій Олійник, староста села Турівки Валентин Волочнюк. Освітянам дякували за самовідданість, наполегливу працю, високе служіння обраній справі.

Подяками Згурівської селищної ради нагороджено 36 працівників галузі.

Концертну програму підготували творчі та креативні працівники центру культури і мистецтв. Були пісні, танці, веселощі та розваги.

Захід вдався на славу! Доказом цього є позитивні відгуки та щасливі обличчя винуватців свята.