Добре бути здоровим

Дата: 01.10.2021 10:06

Але так чи інакше, кожному з нас доводилось побувати в нашій Згурівській лікарні, аби проконсультуватися чи отримати медичну допомогу.

Сьогодні проходить об'єднання первинки та вторинки.

Про це голова громади Василь Цвик поговорив з лікарем функціональної діагностики Аллою Клиновою, аби розуміти що краще для лікарів та для кожного жителя нашої громади.

Алла Анатоліївна, як справжній фахівець, має свою думку.

- Для надання якісних медичних послуг, потрібно забезпечити відповідною апаратурою.

Селищний голова докладає максимум зусиль задля того, аби лікарі приїздили працювати в нашу лікарню, та не менш відповідально та стимулююче відноситься до медпрацівників, які в Згурівській лікарні працюють не один рік.

- Для мене важливо втримати лікарів на своїх місцях, я допоможу кожному, хто працюватиме на спільний результат, хто має бажання працювати та відповідально відноситься до своїх професійних обов'язків.