Дата: 30.09.2021 15:42

Протягом двох днів, 29 та 30 вересня, працівники відділу соціального захисту та охорони здоров’я Згурівської селищної ради  Валентина Гузь, Світлана Мозгова та Ірина Іваноглу брали участь у Київському регіональному онлайн семінарі –тренінгу ІІІ етапу навчальних заходів «Сучасні підходи до адміністрування соціального захисту на рівні територіальних громад». Також учасниками семінару були - заступник міністра соціальної політики України Віталій Музиченко, директор департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації Ігор Мещан, представники структурних підрозділів з питань соціального захисту населення територіальних громад та управлінь соціального захисту райдержадміністрацій.

На даному семінарі представниками Міністерства соціальної політики  було окреслено актуальні питання та перспективи у сфері організації соціального захисту на рівні ОТГ в умовах децентралізації, зокрема:

- концептуальні підходи побудови інтегрованої системи соціального захисту населення та моделей адміністрування на рівні територіальної громади в умовах децентралізації;

- впровадження автоматизованої системи надання адміністративних послуг соціального характеру мешканцям територіальних громад;

- організація виконання повноважень та функцій у сфері забезпечення прав дітей на рівні громади .