Права однієї людини закінчуються там, де починаються права іншої

Дата: 29.09.2021 11:01

Фото без опису27 вересня 2021 року, знагоди 30-річчя набрання чинності для України Конвенцією ООН про права дитини, яка гарантує кожній дитині право на свободу, особисту недоторканість, захист гідності та найкраще забезпечення її інтересів, ювенальними прокурорами Згурівського відділу Броварської окружної прокуратури проведено зустріч з учнями 3-4 та 8-9 класів Згурівського НВК «Гімназія-ЗОШ І ступеня».

Основною метою заходу було формування у дітей розуміння основних прав дитини,підвищення рівня обізнаності дітей з правових питань, роз'яснення прав, передбачених Конвенцією ООН про права дитини, додержання прав дітей в усіх соціальних сферах, зокрема, забезпечення права на життя, житло, відпочинок, надання якісних освітніх та медичних послуг тощо, а також уявлення дітей про ювенального прокурора.

Враховуючи різну вікову групу захід пройшов у формі живого діалогу, в ході якого присутні обмінювалися думками. Прокурори в ігровій формі зуміли доступно та просто розповіли про особливості професії прокурора, функції та завдання прокуратури.