ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ТА ОПЕРАТОРІВ РИНКУ ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ОБІГ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ!

Дата: 22.09.2021 09:41

Згурівський відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує щодо надходження інформаційних повідомлень системи швидкого реагування про харчові продукти і корми (RASFF) від 16 вересня 2021 року № 2021.1874 та № 2021. 1874 –fup 3 стосовно виявлення Salmonella Enteritidis у частинах курятини, що експортувалась з Польщі (виробник: SuperDrob S.A., Karczew; холодильний склад:АМР Logistyka, Plonsk,  Poland), продукцію надіслано до України у кількості 180,0 кг ( отримувач: ПП «ЛЯМІТ», прсп. Червоної калини, 39/31, м. Львів,79070).

Попереджаємо операторів ринку про виконання обов’язку, передбаченого частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», а саме: негайного вилучення харчового продукту з обігу та письмового інформування компетентного органу про виявлену невідповідність у строк не більше двох робочих днів.