Стартували навчання з територіальної оборони, які будуть проходити з 22 вересня по 01 жовтня в селі Семиполки Броварського району

Дата: 22.09.2021 09:11

Фото без опису45 резервістів зі Згурівської громади також пройдуть дані навчання.

Перед початком вишколу до військовозобов'язаних чоловіків звернувся голова громади Василь Цвик та наголосив на тому, що наступних 10 днів – це час для вдосконаленням навичок володіння зброєю, бойовою технікою, виконання функціональних завдань у бою, а також надання медичної допомоги, орієнтування в місцевості, застосування засобів зв’язку та побажав, аби всі ті навички та практики додались до загального багажу знань, але за жодних умов не знадобились у майбутньому.

Селищний голова побажав миру та злагоди нашій країні, нашій громаді, нашим родинам.

Начальник 3 відділу Броварського району територіального центру комплектування та соціальної підтримки Володимир Міненко ознайомив з правилами, умовами та порядком навчання.