Всеукраїнський турнір з футболу Кубок Єднання 2021

Дата: 20.09.2021 08:46

Більшість із нас сьогодні відпочиває, а для спортсменів Згурівської громади релакснути нема коли, адже це саме час для нових звершень та досягнень.

Юні футболісти стали учасниками Всеукраїнського турніру з футболу Кубок Єднання 2021, регіональний етап якого проходив у Вишгороді.

Учасниками турніру були діти 2010-2011 років народження.

16 команд з Київської області змагались за вихід у фінальну частину, що пройде в Луцьку.

Команда Згурівської ТГ гідно представила Згурівську громаду.

Діти та тренери-викладачі Згурівської ДЮСШ Довгий Сергій Анатолійович та Митько Юрій Володимирович, до цього доклади максимум зусиль.

Головний фанат нашої команди - начальник управління з питань організації ДКІД Сніжана Авраменко, яка безпосередньо вболівала за гравців на футбольному полі, зазначає, що згурівчани найспритніші, найсміливіші та чудові гравці.

Юні початківці не перейшли до наступного етапу, але у валізу продуктивності додався ще один насичений та пізнавальний день.