Вміємо працювати, вміємо і відпочивати

Дата: 18.09.2021 17:00

З таким настроєм відсвяткували День села в Турівці. В народі говорять, що йде дощ - то до блага.

З самого ранку благодатна турівська земля окроплена Божим благословенням. Та дощ не став перешкодою гучним святкуванням.

В сільському клубі зібралось чимало люду, які полишивши свої домашні клопоти, прийшли розвіятись та отримати щедрий ковток позитивних емоцій.

Першим на святі односельчан привітав староста села Валентин Волочнюк, дякуючи всім хто проживає в селі чи є гостем, хто працює тут та хто ростить своїх дітей, онуків. Бажав здоров'я та наснаги, бути впевненими в завтрашньому дні.

З рук старости нагороди, подарунки отримали найменші, найстарші, найпрацьовитіші, найактивнішій жителі села.

Щирі привітання прозвучали від голови громади Василя Цвика, який, як кажуть з пустими руками в гості не ходить, тому й презентував турівчанам сучасну мотокосу. Глядачі привітання голови громади сприйняли, як свого. Та й не дивно, адже Василь Вікторович має статус Почесного жителя Турівки.

Віншування та поздоровлення, вручення подарунків - це одна з найприємніших епізодів святкового дійства.

Щедрі дарунки та слова лунали від гостей свята: Олександра Марчука, Богдана Марчука, Сергія Очколяса, Самвела Мкртчяна, Дмитра Глущенка.

Ну і як же без святкової лотереї. Сім суперпризів було розіграно серед жителів, а це мультиварка, електрочайник, сушарка для овочів, мішок цукру, бензопила, соковижималка та інші цінні подарунки. Виручені кошти від лотереї перепдресованіі на заклад культури в селі та на ремонтні роботи а сільський Божий храм.

Поглянувши в зал, було мало дітей, а це й не дивно, адже вся малеча тішилась та розважалась в спортивній залі школи. Саме там були розташовані батути, надувна гірка, розважальні ігри, кульковий басейн.

Дитячий сміх та веселощі лунали не лише з різноманітних надувних атракціонах, діти ще ласували солодкою ватою та попкорном.

Святковий концерт подарував присутнім яскраві враження та запальний настрій. Руки боліли від оплесків, а вуста німіли від посмішок. Свято вдалось на славу.

Ой, забули ще й про частування смачними стравами від сільських господинь та ексклюзивним шашликом і пловом.

Душевно, затишний, щедро, по домашньому - такий колорит Турівський країв