П'ятниця - день прийому громадян

Дата: 17.09.2021 13:49

Фото без описуСьогодні, відразу після засідання сесії, голова громади Василь Цвик провів прийом громадян, на який за попереднім записом було 6 осіб. Та бажаючих виявилось значно більше.

Так, жителі будинку 55 по вулиці Українська, звернулись із заявою про заміну вхідних дверей. Голова громади пообіцяв особисто придбати двері, аби покращити умови проживання в цьому домі, але паралельно наголосив на тому, що створювати ОСББ - потрібно.

Порушувалось питання вакцинації. Голова громади дане питання перепрофілював медичним працівникам, які розв'язали поставлену задачу, узгодивши всі нюанси з відповідною особою.

Земельні питання також були. Для швидкого та справедливого рішення були долучені фахівці земельного відділу.

Любителі екстремальної їзди на "залізних конях" курсують по алеї, яка веде до Згурівської школи. Це проблема неодноразово порушувалась жителями громади. Так, на сьогодні дорожні знаки про обмеження руху вже придбані, працівникам поліції наголошено на тому, щоб посилити патрулювання в парку.

Серед розглянутих питань: освітлення в селі Безуглівка, вмонтування майданчика в селі Жуківка, розвиток спорту, обов'язки старост та трудова дисципліна.