Відбулося засідання чергової дванадцятої сесії Згурівської селищної ради восьмого скликання

Дата: 17.09.2021 09:58

Фото без описуCьогодні, 17 вересня, під керівництвом селищного голови Василя Цвика відбулося пленарне засідання чергової дванадцятої сесії Згурівської селищної ради.

У роботі сесії взяли участь депутати селищної ради, старости окремих сіл громади, доповідачі - працівники виконавчих органів та представники ЗМІ.

Робота сесії як завжди пройшла злагоджено та оперативно. Депутати розглянули 193 питання порядку денного, серед яких:

•  прогноз бюджету Згурівської громади та внесення змін до рішення «Про бюджет Згурівської територіальної громади на 2021 рік»,
  • затвердження програми розвитку культури і туризму Згурівської територіальної громади на 2021-2025 роки

Значна кількість питань порядку денного стосувалися управління комунальним майном, які були детально розглянуті на профільній депутатській комісії та підтримані депутатами.

Крім того обранці внесли зміни до положення про преміювання, затвердили штатні розписи закладів і установ відділу освіти на 2021/2022 навчальний.

Внесли зміни до Статутів дошкільних навчальних закладів «Журавка» та "Веселка".

Депутати заслухали та затвердили звіти старост сіл Мала Березанка, Мала Супоївка, Нова Олександрівка.

На посаду директора КЗ «Центр культури і мистецтва» призначено Анатолія Бабошкіна.

Заслухали звіт тимчасової контрольної комісії з питань перевірки законності використання земель сільськогосподарського призначення.

Також традиційно депутати розглянули 175 питань, що стосуються землекористування та землевідведення.

Прийняті рішення чергової дванадцятої сесії Згурівської селищної ради восьмого скликання будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Згурівської громади https://zgurivska-gromada.gov.ua у рубриці «Офіційні документи».