17 вересня працівники аварійно-рятувальних служб відзначають професійне свято

Дата: 17.09.2021 08:51

Фото без описуРятувальники Згурівщини – це самовіддані та небайдужі чужому горю люди. Жителі громади неодноразово були свідками їхньої професійної роботи під час ліквідації небезпечних пожеж, наслідків природних лих чи аварій.

Тож у день професійного свята привітати працівників аварійно-рятувальних служб, пожежників та працівників інших формувань цивільного захисту завітав голова громади Василь Цвик, який подякував рятівникам за їх діяльність, самопожертву, врятовані життя та вірність присязі.

За високі показники в службовій діяльності, сумлінне виконання посадових обов’язків, вагомий внесок у справу попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій, подяки від Згурівського селищного голови отримали:

• Руслан Бондаренко, старший лейтенант служби цивільного захисту, начальник караулу 26-ДПРЧ 5-ДПРЗ ГУ ДСНС України в Київській області
  • Іван Великодний¸ капітан служби цивільного захисту, провідний фахівець ВОЗЦЗ Броварського РУ ГУ ДСНС України в Київській області.

З вітальним словом до колег звернувся заступник начальника ВОЗЦЗ Броварського РУ ГУ ДСНС України в Київській області Руслан Хоменко, який зазначив, що рятувальники завжди готові до дій за призначенням і надалі прикладатимуть максимум зусиль задля збереження життя і здоров’я громадян.

Селищний голова Василь Цвик рятувальникам подарував ікону, яка і стане символом оберегу всього колективу.