Відбулась координаційна зустрічі з питань нотаріату, державної реєстраціі та виконання рішень судів та інших органів

Дата: 15.09.2021 16:40

Фото без описуЗ метою всебічного обговорення всіх аспектів співпраці, участь у засіданні взяли секретар ради Ігор Феник, начальник юридичного відділу Анна Монич та адміністратор центру надання адміністративних послуг Олена Твердохліб.

Зустріч проведена в офлайн режимі у відкритому просторі хабу з додатковою онлайн-трансляцією.

Були обговорені наступні питання:

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ:

• Формування реєстру територіальних громад.
  •  Налагодження співпраці щодо збільшення переліку послуг, які доступні громадянам через ЦНАП.
  • Окремі питання порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи через ЦНАП.

НОТАРІАТ:

• Питання щодо зміни переліку нотаріальних округів Київської області.
  • Передача архіву сільських, селищних рад на зберігання до Київського обласного державного нотаріального архіву.
  • Питання покладання обов’язку щодо вчинення нотаріальних дій на старост в окремих сільських населених пунктах, які входять до складу об’єднаної територіальної громади, та забезпечення старост печатками для вчинення нотаріальних дій.
  • Отримання нотаріусами відомостей від органів бюро технічної інвентаризації про зареєстровані речові права на нерухоме майно та їх обтяження, що виникли до 01.01.2013.
  • Проведення перевірок посадових осіб, уповноважених на вчинення нотаріальних дій.

ДЕРЖАВНА ВИКОНАВЧА СЛУЖБА:

• Налагодження співпраці у виконанні рішень про стягнення заборгованості із виплати заробітної плати підприємствами комунальної форми власності.