Відбулося засідання постійної комісії Згурівської селищної ради з питань соціального захисту населення

Дата: 14.09.2021 14:17

Фото без описуСьогодні, 14 вересня, депутати, що увійшли до складу комісії з питань соціального захисту населення, освіти, охорони здоров’я, культури, молодіжної політики, спорту та туризму, провели чергове засідання напередодні сесії.

Участь у роботі комісії взяли селищний голова Василь Цвик та секретар ради Ігор Феник.

Присутні розглянули проєкти рішень, які будуть винесені на сесію селищної ради. Зокрема обговорили і підтримали винесення на розгляд сесії п’яти питань:

• Про затвердження програми розвитку культури і туризму Згурівської територіальної громади на 2021-2025 роки.
  • Про затвердження штатних розписів закладів і установ відділу освіти на 2021/2022 навчальний рік.
  • Про призначення Бабошкіна Анатолія Вікторовича на посаду директора Комунального закладу «Центр культури і мистецтва» Згурівської селищної ради.
  • Про внесення змін до назви та змісту Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Згурівська центральна районна лікарня» на 2021-2024 роки, що затверджено рішенням Згурівської селищної ради від 21.12.2020 №33-02-VIII.
  • Про затвердження програми забезпечення хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну Згурівської селищної ради на 2021 рік.

Після обговорення проєктів рішень, члени комісії вирішили винести питання, що пройшли належний розгляд на чергове пленарне засідання Згурівської селищної ради.