Щасливі щасливці, бо святкують День села

Дата: 12.09.2021 17:30

Фото без описуЯкщо в більшості сіл Згурівської громади святкування Дня села є традиційним, то в Щасливому воно відзначається віднедавна.

В самий пік святкування днів народжень населених пунктів нашої громади, на прийом до голови громади прийшли жителі Щасливого, мовляв, ми теж хочемо свята!

А чому б і ні...

Селищний голова Василь Цвик, зазначивши, що всі села рівні, незалежно від того, скільки проживає там людей, яку має площу, всі однаково потребують уваги і підтримав ініціативу щасливців.

З турботою про кожного!

Слова, як-то кажуть з ділом не розходяться.

І сьогодні, вже пообіді лунала музика в Щасливому, веселились діти, тішилась малеча.

Традиційно святкування розпочались з вітального слова селищного голови Василя Цвика, який побажав мирного неба, успіхів, благополуччя та співпраці задля процвітання рідного села, всієї Згурівської громади.

Святкування пройшло на одному подиху. Глядачі мали змогу насолодитись чудовим концертом. Поміж музичних вітань було місце і для вікторини. В жвавому спілкуванні з глядачами та слухачами пройшли і розіграші призів. Тож, хто знав історію села, жителів додому з пустими руками не пішли, а отримали подарунки.

Сучасний мікрофон отримала найспівучіша дівчина в селі - Тетяна Сита, яка безпосередньо стала переможницею в співочому конкурсі - караоке.

По закінченню свята, до голови громади Василя Цвика та учасників концертної програми, організаторів заходу підходили люди та дякували за можливість відпочити душею від щоденних сільських буднів.

Писати про святкування можна багато, та є ж і про що, але в народі говорять, що краще один раз побачити, аніж сто разів почути.

Тож долучайтесь та будьте активними!

І як зазначив селищний голова - ми все зможемо, в нас вийде, нашими спільними діями, ідеями, досвідом та зусиллями.