Згурівська громада - спортивна громада!

Дата: 11.09.2021 18:00

Справжнє свято спорту, бадьорості і сильного духу, присвячене Дню фізкультури і спорту України, відбулося сьогодні в Згурівці.

Добрий погожий осінній ранок гарантував представникам спортивної спільноти гарний святковий настрій, а запальні та енергійні ведучі закликали завітати на свято та отримати неймовірний заряд позитивної енергетики.

Вітальним словом відкрив даний захід голова громади Василь Цвика, побажавши учасникам сьогоднішнього дійства та всім прихильникам здорового способу життя...

Далі - традиційна церемонія нагородження кращих з кращих: ветеранів спортивної галузі громади, тренерів- викладачів, вихованців дитячо-юнацької спортивної школи, вчителів-фізкультурників навчальних закладів громади.

Програма свята вражала своєю насиченістю.

Для початку - якісна, енергійна спільна розминка для всіх учасників.

Потім - захоплююче видовище - родинне спортивне свято "Тато, мама і я - спортивна сім'я", яке показало, що лише спільно, підтримуючи один одного, родина може здолати будь-які перепони та досягти найвищих результатів. Варто відзначити переможців даного конкурсу - сім'ю Бригінських, які показали неймовірну згуртованість та взаємопорозуміння.

Змагання з багатоборства серед 7-9 класів.

Найкращими сьогодні стала команда Усівського НВК, які виклалися наповну, щоб досягти саме такого гарного результату.

Турнір юніогруп з міні-футболу "Кубок пам'яті Григорія Тимченка", переможцем якого є команда згурівських гімназистів.

Турнір з шахів. Переможець - Микола Гончарук.

Конкурси, вікторини, розважальні локації для дітей і ще багато-багато всього цікавого, що вдалося реалізувати завдяки титанічній роботі організаторів дійства та підтримці постійних спонсорів - директора ТОВ "Скіпщина" Сергія Очколяса та засновника товариства "Обрій" Анатолія Кийка.

Весело, цікаво та пізнавально провели час всі учасники змагань та гості свята.

Не полишати занять фізкультурою та спортом, тренуваннями на свіжому повітрі та у спортзалах, командними іграми на свіжому повітрі, просто домашньою зарядкою, закликав усіх селищний голова під час церемонії нагородження, побажавши всім завжди бути в гарній формі, прагнути до більшого, досягати високих результатів.

"Нехай попереду нас чекають лише перемоги. У нас з вами все вийде", - зауважив очільник громади.

З неймовірними враженнями та піднесеним настроєм поверталися команди до своїх домівок.

Нехай і надалі відмінний настрій всім дарують заняття спортом, ніколи не підводить вправність та наполегливість. Успішно додаймо всі бар'єри та перепони, беручи нові висоти. Борімось з лінню і негараздами. Будьмо нерозлучні зі спортом, мотивуючи оточуючих поповнити ряди здорових, активних, налаштованих на перемогу, впевнених у своїх силах людей.

Спорт - це модно! Спорт - це круто!