Об'єднання первинки та вторинки

Дата: 08.09.2021 16:30

Фото без описуОдин із основних напрямків роботи селищного голови Василя Цвика - розвиток медицини в нашій громаді.

З перших днів своєї роботи Василь Вікторович активізував зусилля для пошуку лікарів. Але розвиток медицини це не лише кадри, а й сучасне оснащення та належні умови праці для персоналу та комфортного перебування пацієнтів. Час не стоїть на місці. Дії влади теж. Поступово поновлюється матеріально-технічна база в медичних установах.

Зробивши реорганізацію в медицині, шляхом об'єднання первинки та вторинки, дасть результат та комфорт пересічному жителю нашої громади.

- Моє завдання - зберегти кваліфікаційні та професійні кадри. Для мене дуже важливо, щоб медичний працівник був професіоналом та фаховим спеціалістом. Не треба боятись конкуренції, роботи вистачить всім. Об'єднання обов'язково матиме результативність, але до реорганізації потрібно підійти відповідально.

На цьому наголосив Василь Цвик на зустрічі з медичними працівниками, які також озвучили свої бачення та пропозиції.

Начальник управління з питань організації ДКІД Сніжана Авраменко підсумовуючи зустріч, зазначила, що потрібна співпраця, комунікація та плідна робота в цьому напрямку.