Святкування Дня села в Любомирівці

Дата: 28.08.2021 18:30

Село живе... Село святкує...

Доброю традицією стало святкування Дня села в Любомирівці, в одному з наймальовничіших куточків Згурівської громади. Навіть назва цього населеного пункту говорить сама за себе Люба Миру.

З уст старости села Валентини Гуменюк звучали щирі побажання розквіту для села і слова подяки всім присутнім та тим, хто долучився до підготовки та проведення свята!

З побажаннями миру, добра, злагоди, тепла, щастя, радості, від імені голови громади Василя Цвика, привітав жителів та гостей села секретар Згурівської селищної ради Ігор Феник. І подарунок - бензиновий тример.

До привітань приєднались начальник управління з питань організації ДКІД Сніжана Авраменко, директор з рослинництва СП ТОВ "Нива Переяславщини" Станіслав Кошіль, гості.

Подарунки, грамоти, грошові премії, призи – все це дарувало тим, хто прийшов на свято, гарний настрій і приємні емоції.

Своїми піснями звеселяли душу співочі таланти «Центру культури і мистецтв» Згурівської громади, аматори сцени, талановиті діти та молодь. Яскраве та незабутні враження дарували учасниці вокального колективу "Любисток".

Дитячій радості не було меж. Малеча мала змогу бавитись на батутах, поласувати смачним морозивом та солодкою ватою.

Кульмінацією свята став розіграш святкової лотереї, головним призом якої стало порося.

Захід всім сподобався та надовго залишив приємні спогади у душах мешканців села та всіх гостей, а смачні поросята та щедро накритий стіл від НИВИ й став логічним завершенням свята.

А ще був феєрверк.