Відбулася робоча нарада, організована Управлінням туризму Київської обласної державної адміністрації

Дата: 28.08.2021 13:17

Фото без описуНа базі Медоварні "Медовий Спас" у місті Бровари відбулася робоча нарада, організована Управлінням туризму Київської обласної державної адміністрації з метою презентації потенційних учасників гастрономічного туристичного маршруту "Дороги вина та смаку Київщини".

Згурівську громаду представляли: заступник голови ФГ "Тетяна 2011" Віта Олійник, головний спеціаліст сектору культури і туризму Згурівської селищної ради Наталія Тарасенко; культуролог КЗ "Центр культури і мистецтва" Надія Андрієнко.

Нарада проходила у супроводі національних експертів з винного та гастрономічного туризму:

Олени Мотузенко, кандидата географічних наук, доцента кафедри географії України Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Президента ГС «Національна еногастрономічна туристична мережа «Дороги вина та смаку України».

Валерії Бондаренко, генерального директора ГС «Національна еногастрономічна туристична мережа «Дороги вина та смаку України», керівника проєкту «Дорога вина та смаку Київщини».

Учасників наради гостинно приймала, проводила екскурсію по підприємству Медоварня "Медовий Спас" у місті Бровари. Це справжні господарі своєї справи та потенційні учасники "Дороги вина та смаку Київщини".