На виконання п.2 ч.3 Постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710»

Дата: 28.08.2021 08:07

«Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури  до широкосмугового

доступу до Інтернету»

Закупівля зареєстрована за ідентифікатором: UA-2021-08-25-013979-a

1.Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

Телекомунікаційні послуги з надання доступу до Інтернету (далі - послуги) надаються відповідно до вимог законодавства, Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2012 р. № 295 (Офіційний вісник України, 2012 р., № 29, ст. 1074), та інших нормативно-правових актів та забезпечують цілодобове надання у користування та обслуговування каналів передачі даних на всіх вузлах телекомунікаційної мережі.

Усе обладнання, зокрема кабелі до інтерфейсу локального мережевого обладнання вузлів телекомунікаційної мережі, надається, встановлюється та налагоджується виконавцем у рамках договору надання послуг з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету, закупівля яких здійснюється за рахунок субвенції.

2. Розмір бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

Закупівля проводиться на передбачений обсяг фінансування у рамках інтернет-субвенції за допомогою публічного дашборду Мінцифри: https://bit.ly/3x80gRr або розпорядження Кабінету Міністрів України: https://bit.ly/3encLBL, яка визначена з урахуванням можливих потреб Згурівської ТГ та становить

місцевий бюджет: 1 140 000 грн. 00 коп (один мільйон сто сорок тисяч  грн. 00 коп).