Проведена робоча нарада, ключовим питанням якої є підготовка до нового навчального року

Дата: 25.08.2021 16:30

Фото без описуНавчальний рік 21/22 розпочнеться вже за шість днів. Тому роботи в цьому напрямку активізувались максимально.

Селищний голова Василь Цвик разом з начальником управління з питань організації ДКІД Сніжаною Авраменко провели робочу нараду, ключовим питанням якої є підготовка до нового навчального року.

З учасниками засідання: начальником відділу освіти Сергієм Олійником та фаховими спеціалістами були обговорені питання забезпечення якісною питною водою, меблями, професійними кадрами.

На нараді також йшлось про організацію харчування дітей та підвіз до навчальних закладів.