Вкотре про вакцинацію від СOVID-19

Дата: 19.08.2021 16:30

Фото без описуВ пункті щеплень Згурівської амбулаторії в наявності вакцини Коронавак та Астра-Зенека!

На вчора отримали щеплення 2102 згурівчан, 1087 вже отримали другі дози (повністю вакциновані, з можливістю отримання Міжнародного свідоцтва).

Відповідно останніх інструкцій інтервал другої вакцинації Коронаваку зменшений і складає від 14 до 28 днів.

Інтервал другої вакцинації Астра-Зенеки, зважаючи на міжнародний досвід, також переглянутий і складає від 4 до 12 тижнів.

Тобто, знаючи свою дату першої вакцинації та плануючи свій власних графік (в т.ч. і подорожі) мешканці можуть без попереднії дзвінків і записів звертатись в будь-який робочий час для отримання другої дози вакцини Коронавак.

Другі та перші дози Астра-Зенеки продовжуємо планувати по 10 осіб враховуючи десятидозну її розфасовку.

Контактний телефон 0675996900