Відбулося засідання постійної комісії з питань промисловості, будівництва, інвестицій, транспорту, зв’язку, підприємництва, житлово-комунального господарства, благоустрою та управління комунальним майном

Дата: 17.08.2021 15:16

Фото без описуУчасть у роботі комісії взяв секретар ради Ігор Феник.

В ході засідання депутати детально розглянули та погодили 6 питань порядку денного, які виносяться на розгляд чергової одинадцятої сесії селищної ради 20 серпня:

Про затвердження Детального плану території на земельну ділянку, площею 10,8418 га (кадастровий номер 3221955100:06:009:0001) для будівництва сміттєсортувального комплексу в адміністративних межах смт Згурівка Броварського району Київської області.

Про відмову у включенні комунального майна до Переліку першого типу.

Про включення комунального майна до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності Згурівської селищної ради, що підлягають передачі в оренду з проведенням аукціону.

Про звіт тимчасової контрольної комісії Згурівської селищної ради з обстеження об’єктів водопровідного господарства Згурівської селищної територіальної громади.

Про внесення змін до Переліку об’єктів, які належать до комунальної власності Згурівської селищної територіальної громади, затвердженого рішенням Згурівської селищної ради від 09 квітня 2021 р. № 228-06-VIII.

Про запровадження системи енергетичного менеджменту в закладах освіти, охорони здоров’я, культури та соціальної сфери Згурівської селищної територіальної громади.