Продовжено комісійний об’їзд закладів освіти Згурівської громади

Дата: 17.08.2021 15:01

З метою моніторингу стану готовності шкіл до нового 2021/2022 навчального року, сьогодні, 17 серпня було продовжено комісійний об’їзд закладів освіти Згурівської громади.

В перевірці навчальних закладів взяли участь начальник управління з питань організації ДКІД Сніжана Авраменко, керівник відділу освіти Сергій Олійник, спеціалісти відділу освіти, голова профспілкового комітету.

Обстежено 6 шкіл:

•  Войтівський НВК
  • Жуківський НВК
  • Малоберезанське НВО
  • ОЗНЗ Новоолександрівський НВК
  • Усівський НВК
  • Великокрупільський НВК

Під час перевірки особлива увага членів комісії приділялася щодо проведення ремонтних робіт навчальних кабінетів, спортивних залів, приміщень соціально-побутового призначення, хорчоблоків та їдалень.

У всіх закладах освіти проведено якісні поточні ремонти, частково або повністю облаштовано класні кімнати, пофарбовано підлогу, двері, побілено стелі, господарські приміщення та будівлі. У належному стані паркани, спортивні майданчики та стадіони. Проводиться робота щодо підготовки до опалювального сезону.

Грубих порушень під час об’їзду не виявлено.

Відмічено сумлінну роботу керівників, педагогічних колективів та працівників шкіл.

Працівники закладів освіти доклали чимало зусиль для підготовки приміщень, в яких дітям буде комфортно й зручно займатись творчістю та спортом, цікаво проводити позаурочний час, навчатися та пізнавати світ.