На виконання п.2 ч.3 Постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710» Сміттєвоз із заднім завантаженням типу СБМ-304/1 на

Дата: 13.08.2021 10:24

Сміттєвоз із заднім завантаженням типу СБМ-304/1 на базі шасі МАЗ-5340 або еквівалент

Закупівля зареєстрована за ідентифікатором: UA-2021-08-13-007582-a

1.Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено з урахуванням діючих державних стандартів якості, яким повинен відповідати відповідний вид товару. Постачальник гарантує високу якість матеріалів, використаних для виготовлення Товару, бездоганну обробку, високу якість технічного виконання. Якісно поставленим Товаром вважається такий Товар, який відповідає вимогам, що звичайно ставляться до Товару відповідного характеру. Товар повинен відповідати вимогам охорони праці, екології та пожежної безпеки. Товар повинен бути новим. Технічні, якісні характеристики Товару передбачають застосування заходів із захисту довкілля.

2. Розмір бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. Закупівля проводиться на очікувану вартість, яка визначена з урахуванням можливих потреб Згурівської ТГ та ринкових цін на даний вид товару на момент оголошення закупівлі.

Розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі:

місцевий бюджет:

2 600 000 грн. 00 коп (два мільйона шістсот тисяч  грн. 00 коп).