Згурівська селищна рада оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника комунального підприємства «Згурівський комбінат комунальних підприємств»

Дата: 13.08.2021 08:26

Фото без описуКваліфікаційні вимоги до кандидата  на посаду начальника комунального підприємства «Згурівський комбінат комунальних підприємств»:

- Громадянство України.

- Вільне володіння державною мовою.

- Освіта  вища, не нижче ступеня бакалавра відповідного професійного спрямування.

- Досвід роботи на керівних посадах  менше 5 років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- заяву про участь у конкурсі;

- особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою та автобіографією;

- копії документів про освіту;

- довідку про наявність або відсутність судимостей;

- витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;

- підтвердження щодо подання декларації про майно та доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції»;

- копії паспорта та реєстраційного номеру платника податків;

- письмову згоду на обробку персональних даних;

- копію трудової книжки.

Документи від кандидатів приймаються протягом 20 календарних днів із моменту оприлюднення оголошення про проведення конкурсу в друкованих засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Згурівської селищної ради.

За додатковою інформацією звертатись до конкурсної комісії Згурівської селищної ради: Київська  область, Броварський район, смт Згурівка, вул. Українська, 10, тел: (04570) 5-10-68.