Робоча нарада з діловодами щодо впровадження ГІС-технологій у сфері землекористування

Дата: 11.08.2021 16:43

Під керівництвом заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Наталії Кам’янецької відбулася робоча нарада щодо впровадження ГІС-технологій у сфері землекористування.

Участь у нараді взяв секретар ради Ігор Феник, в.о.начальника відділу земельних відносин та екологічних питань селищної ради Віктор Герасименко та діловоди населених пунктів громади.

Під час наради зауважено, що впровадження ГІС-технологій, перехід на єдину систему, пов’язане виключно з необхідністю забезпечення жителів актуальною, інформацією про дійсний стан і статус об’єктів землекористування, зміни їх характеристик, функціонального використання та оптимізації роботи працівників, що працюють у сфері землекористування для попередження розбіжностей та неточностей в документації та реєстрах.

Учасники наради висловили  бажання для подальшої співпраці, наповнення відповідних баз даних та обговорили ключові етапи і напрямки робіт, погодили перелік даних, а також план взаємодії між спеціалістами для наповнення відповідного реєстру землекористувачів для подальшого впровадження відповідного програмного забезпечення.