Відбулася робоча нарада селищного голови з працівниками виконавчих органів селищної ради

Дата: 11.08.2021 12:40

Фото без описуПершим питанням наради було стан дотримання трудової та виконавської дисципліни працівниками.

Селищний голова Василь Цвик наголосив на тому, що дотримання трудової дисципліни - надзвичайно важливо для всіх, без виключення.

Кожен на своєму місці повинен відповідально ставитися до своїх посадових обов'язків та забезпечити надання якісних послуг.

Друге питання наради стосувалося вакцинації від Covid-19. Було наголошено, що саме вакцинація - це ефективний спосіб, за допомогою якого можна уберегтися від коронавірусної інфекції.

"Не за горами осінь та підвищення захворюваності на ГРВІ, тому кожен з працівників повинен відповідально віднестися до свого здоров'я, здоров'я колег та мешканців громади і все таки визначитися чи потрібно йому вакцинуватися, щоб запобігти тяжким наслідкам перебігу хвороби", - зазначив селищний голова, зауваживши, що примусово ніхто нікого вакцинувати не буде, але потрібно бути максимально свідомими, подбати про себе, своїх рідних та пройти вакцинацію до початку підвищення захворюваності.