Можливості та принципи роботи геоінформаційної системи "GIS I-LAND"

Дата: 10.08.2021 16:24

Фото без описуЗ основними функціями, характеристиками, можливостями та принципами роботи геоінформаційної системи "GIS I-LAND" сьогодні ознайомилися працівники відділу земельних відносин та екологічних питань під керівництвом заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Наталії Кам'янецької.

Застосування методів геоінформаційних систем дозволяє в автоматичному режиму аналізувати поточний стан задокументованого землекористування, виявляти раніше допущені недоліки та помилки, вирішувати низку проблем, що виникають при створенні кадастрових планів, проектів територіального землеустрою, землевпорядних справ та багато іншого.

Впровадження сучасних методів геоінформаційних технологій дасть змогу значно полегшити процедуру складання землевпорядної документації.