Відбір регіональних координаторів конкурсу "Молодіжна столиця України-2023" офіційно розпочато!

Дата: 10.08.2021 15:38

Фото без описуЗапрошуємо креативну, вмотивовану та проактивну молодь з усіх регіонів України стати частиною національного конкурсу "Молодіжна столиця України"! Вже традиційно буде обрано по 2 регіональних координатора від кожної області.

На регіональних координаторів чекає:

унікальний статус координатора національного конкурсу під егідою Міністерство молоді та спорту України

тонни спілкування з цікавими особистостями у вашому регіоні;

фантастична можливість для налагодження контактів між владою та молоддю;

подарунки від організаторів конкурсу;

участь в ексклюзивному тренінгу для регіональних координаторів конкурсу... та багато всього іншого

Для участі заповнюй цю анкету за посиланням: https://forms.gle/HMmcsczpiLtFXtjc7

До 9 серпня 2021 р. включно

На результати очікуй тут до 15 серпня 2021 р.

Наш Інстаграм: @youthcapitalofukraine

Тицяй сюди, аби дізнатися більше про конкурс: http://youthcapital.org.ua/pro-konkurs/

За додатковою інформацією просимо звертатися за email: info@youthcapital.org.ua або за телефоном +380661347266

Нагадаємо, що конкурс організований Міністерство молоді та спорту України, Ukrainian Institute for International Politics, Національна молодіжна рада України / National Youth Council of Ukraine в партнерстві з Асоціація міст України та за підтримки Hanns Seidel Stiftung Ukraine.

#Молодіжнастолиця #Молодіжнастолиця2021