Щодо участі у ярмарку ветеранського підприємництва «Створено захисниками»

Дата: 09.08.2021 15:41

З метою інформаційної підтримки підприємницької діяльності малого і середнього бізнесу області Київська обласна державна адміністрація інформує, що 24 серпня 2021 року в місті Києві вперше відбудеться фестиваль «Пульс Гідності».

Фестиваль об’єднає в історичному центрі міста, на Володимирській гірці, багато унікальних локацій і майданчиків, які продемонструють громаді та гостям столиці успішні здобутки захисників і захисниць України, а також залучить відомих гостей, громадських активістів, музикантів, спортсменів, лідерів ветеранського розвитку, мешканців і гостей Києва.

Одна з ключових локацій заходу - ярмарок ветеранського підприємництва «Створено Захисниками».

В рамках співпраці та задля того, щоб Київська область мала можливість гідно представити на вищезазначеному заході продукцію і послуги наших захисників, підтримати їх в розвитку власної справи, а також розказати про власні здобутки на головному святі країни Міністерством у справах ветеранів України підготовлено анкети учасника ярмарку підприємницьких ініціатив ветеранів війни «Створено Захисниками» в рамках фестивалю «Пульс Гідності» присвяченого до Дня Незалежності.

Анкета учасника ярмарку розміщена за посиланням https://cutt.ly/hQsq6tC.