Дата: 06.08.2021 17:04

На території колишньої ракетної частини в Турівці розпочався військово-патріотичний вишкіл, який спрямований на те, щоб пропагувати здоровий спосіб життя та активний відпочинок, поширювати національно-патріотичне та духовне виховання серед молоді.

??«Метою заходу є інтелектуальне та ідеологічне вишколювання молоді, адже молоді українці мають не тільки вміти захищати себе, а й знати історію, традиції, мати розуміння того, що відбувається в країні, та бути гідними членами суспільства», – зазначив під час вітального слова очільник громади.

????Сьогодні учасники будуть розділені на чотири рої. Протягом трьох днів вони будуть змагатись у двох блоках поєдинків – інтелектуальному та фізичному. До першого належать навички з медицини, дискусії, розробки проєктів, до другого - практичні вміння зі стрільби, рукопашного бою.

????Загалом виявили бажання спробувати свої сили та витривалість близько 60 учасників.

Головне, чому тут навчають – це власній безпеці та дисципліні, зазначив командир крайової команди "УНСО" Віталій Стогній.