Військово-патріотичний вишкіл завершився

Дата: 09.08.2021 08:39

Фото без описуПротягом трьох днів учасники заходу отримували, засвоювали нові теоретичні, практичні знання та обмінювались досвідом.

Третій день вишколу видався не менш насиченим ніж попередні. Програма вишкільних занять сьогодні включала кидання гранат та тактичні заняття зі зброєю.

Юні учасники ознайомилися з різноманітними видами зброї, а потім під керівництвом інструкторів пройшли майстер-класи з оволодіння зброєю, а також ознайомились з мірами безпеки при поводженні з вибухонебезпечними предметами.

Час минув досить швидко. Три дні таборування пройшли цікаво, енергійно та корисно.

Живе спілкування, атмосфера позитиву й доброзичливості, практичні та теоретичні заняття безумовно матимуть позитивний вплив як на юних учасників, так і на їх старших наставників, даючи потужний заряд до активного розвитку.

Учасники вишколу висловлюють щиру подяку всім, хто приймав участь та займався організацією цього чудового заходу. Та висловлюють сподівання, що подібні заходи в громаді будуть організовуватися і в подальшому. До зустрічі!